Když financovat auto, tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta dovážíme, prodáváme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete-li proto výhodný úvěr na auto nebo operativní leasing, obraťte se na nás.

Na rozdíl od naší konkurence je naše financování s ČSOB Leasing oproštěno od provizí z prodeje. Proto Vám můžeme nabídnout úrok od 2,89% p.a.

Ať už si chcete pořídit nové či ojeté auto, velký jednorázový výdaj je vždy obrovský zásah do rodinného rozpočtu. Naštěstí jsou tu ale i další možnosti. Rozložení celkové sumy na několik menších částek vám dává mnohem větší svobodu v rozhodování, jaký vůz si koupit a kdy si ho koupit.

 Jsme oficiálním partnerem společnosti ČSOB Leasing. Využijte našich množstevních slev na úrocích!

Chystáte se na nákup nového auta formou leasingu nebo spotřebitelského úvěru? Výborně, potom jste na správném místě. Autoimport group má s těmito druhy finančních produktů velké zkušenosti a za sebou řadu uzavřených smluv a spokojených klientů. Chystáte se auto koupit od nás? V tom případě se vsaďte, že od nás automaticky dostanete super nabídku na spotřebitelský úvěr nebo leasing . Určitě vám doporučujeme se obrátit na našeho specialistu na finanční služby, který vám připraví nabídku vašich snů.

  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na spotřebitelský úvěr nebo leasing a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší (máme), stačí tuto nabídku poslat na info@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe. 
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat informace o tom, co budeme financovat: značku, model, rok výroby a motorizaci vozu.

Hledáte také nejlepší nabídku povinného ručení nebo havarijního pojištění? Autoimport group vám dokáže díky svým zkušenostem a kontaktům nabídnout povinné ručení od TOP společností jako Generali, Allianz, Uniqa nebo Česká pojišťovna za fantastickou cenu. Více na stránce věnované speciálně pojištění automobilů.

Formuláře ke stažení:

Žádost o financování pro právnické osoby

Žádost o financování pro fyzické osoby

Potvrzení o výši příjmu žadatele o financování